Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
 • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat. 
 • Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
 • Paypo: Twoje pieniądze zostają u Ciebie. Możesz przeznaczyć je na coś innego, a za zakupy zapłacisz później.
  Masz do 30 dni żeby zapłacić - bez żadnych dodatkowych opłat. W tym czasie możesz spokojnie sprawdzić czy pasują Ci kupione produkty.
  Gdy zdecydujesz się zwrócić część lub całe swoje zakupy, zmniejszy się też Twój rachunek w PayPo.
  Na zapłacenie rachunku masz nawet 30 dni, ale możesz zapłacić później - rozkładając płatność na wygodne raty.
 • Odbiór osobisty: Sklep Lewiatan Płocka 34 01-152 Warszawa, odbiór osobisty możliwy tylko po przedpłacie gdyż jest to tylko i wyłącznie punkt odbioru   

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Zrób zakupy dzisiaj, a zapłać za nie dopiero za miesiąc lub w ratach!
Innowacyjna metoda płatności dostępna na www.peela.pl to odpowiedź na potrzeby
współczesnego konsumenta i komfortowe zakupy na Twoich własnych warunkach. Wypróbuj już dziś! 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl